Focení těhotných Praha

Focení těhulek

Možná se nyní necítíte nejlépe. Možná je vám špatně. Dost možná vás všechno bolí. Možná nevíte, co vás všechno čeká, a pochybujete, že to zvládnete. A hlavně si možná nepřipadáte vůbec krásná.

Ale jste. Jste nejkrásnější ze všech. Nový přicházející život vás prostupuje a vdechuje vám jedinečné kouzlo a magickou krásu, kterou není možné získat nijak jinak…

Nenechte vzpomínky proklouznout mezi prsty a zachyťte tyto jedinečné okamžiky a období plné očekávání pro dobu, kdy už bude dávnou minulostí.

Do fotogalerie
 • Těhulka Mini

  Pro pár krásných fotografií těhotenství

  2.400 Kč

  4 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během až 40 minut focení v krásném ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (4 ks) získáte v tisku i v elektronické podobě.  

  Toto focení je vhodné pro nastávající maminky, které chtějí mít pár krásných fotografií svého bříška, ale nechce se jim moc utrácet.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Basic

  Nejoblíbenější focení těhotenství

  3.400 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 1 hodiny focení v krásném ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (8 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.  

  Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Standard

  Pohodové focení těhotenství

  4.400 Kč

  12 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 150 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení v exkluzivním ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií.  Vaše vybrané fotografie (12 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.  Pro dokonalý výsledek doporučujeme využít služeb vizážistky. 

  Toto úžasné focení je vhodné pro fotografování i s parterem, či celou rodinou. Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Těhulka Exclusive

  Pro maximální pohodu a výběr

  6.400 Kč

  16 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 300 záběrů vzniklých během až 3,5 hodin focení v exkluzivním ateliéru pro fotografování těhotenství a boudoir fotografií. Vaše vybrané fotografie (16 ks) získáte v tištěné i elektronické podobě.

  Součástí balíčku je i profesionální vizážistka, který se postará o perfektní make-up a styling. Exkluzivní focení pro všechny, kdo se nechtějí ničím nechat omezovat a chtějí mít spoustu nádherných fotografií.  Jako BONUS k balíčku získáte focení NEWBORN MINI zdarma  Více o balíčcích Podívat se do galerie

JEDINEČNÝ ATELIÉR

Jaký je náš ateliér pro focení těhotenství? Naštěstí je úplně jiný, než všechny obyčejné fotoateliéry vybarvené jen klasickým pozadím a rekvizitami…

Na bezmála 100 metrech čtverečních jsme vykouzlili úchvatné studio se vším komfortem vybavené jako luxusní hotelový pokoj s elegantním nábytkem včetně velké postele a luxusně vybavené koupelny. Každé zákoutí ateliéru je trošku jiné, má tmavší a elegantnější části, stejně jako světlejší a hravější části, navíc je zde možné fotit i na denním světle.

Černobílá fotografie těhotenství
Fotografie těhotného bříška v prádle

PEČLIVÁ VIZÁŽISTKA

U nás se nemusíte o nic starat, o vše se postaráme a vy si jen užívejte focení. Věnujte svůj čas konečně jen sama sobě, nechte se opečovávat a nechte i líčení i účes na naší profesionální vizážistce.

Správný foto make-up je navíc překvapivě náročný a tak je dobré neponechávat nic náhodně, ať je výsledek opravdu perfektní.

Naše pečlivá vizážistka vás nenechá na holičkách a bude se o vás starat po celou dobu focení a nedělá toho vůbec málo: nalíčí, učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní…. Samozřejmě vám vedle líčení a účesu pomůže i s celkovým stylingem a poradí při výběru nejvhodnějšího oblečení a doplňků.

Budete překvapená, o kolik lepší fotografie s profesionální vizážistkou ve výsledku budou!

FOCENÍ NOVOROZENCŮ ZDARMA

Focení těhotných a novorozenců
Focení novorozených miminek
Newborn foto k těhotenství zdarma

Protože víme, že těhotenství a hlavně narození miminka není vůbec levné, dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak zařídit, abyste mohli mít nádherné fotky novorozenců od nás a přitom Vás to nestálo zbytečně moc peněz. S malým miminkem mají hluboko do kapsy všichni a často by tak na profesionální focení novorozenců nebylo ani pomyšlení.

Rozhodli jsme se pomoct všem maminkám, které se u nás fotí s bříškem alespoň v rozsahu balíčku Basic a vytvořili jsme pro vás speciální balíček Newborn Mini, který od nás dostanete k vašemu těhotenskému focení zdarma. Balíček obsahuje klasické focení novorozenců, ale je bez fotografií a vy si pak můžete vybrat a objednat tolik fotografií, na kolik budete mít chuť – žádná omezení a naprostá volnost.Focení Novorozenců

DÁRKOVÉ POUKAZY

Hledáte skvělý dárek pro nastávající maminku? Vyzkoušejte náš jedinečný poukaz!

Chci vědět víc