Dostanu fotografie v elektronické podobě?

Samozřejmě dostanete Vaše vyretušované fotografie i v elektronické podobě. Všechny Vaše fotografie navíc i dlouhodobě archivujeme, aby se už nikdy nestalo, že byste o ně nějakou nehodou přišli. Ve Vaší soukromé galerii je proto možnost si vyretušované fotografie stáhnout k Vám do počítače nejen po focení, ale i kdykoli později. Ke stažení jsou vždy vyretušované fotografie z objednávky ve formátu jpg a to navíc ve všech standardně dostupných barevných variantách nezávisle na tom, jakou jste si vybrali k tisku.

Kdo všechno uvidí moje fotky?

Ničeho se nebojte. Zachováváme naprostou diskrétnost a Vaše fotografie uvidí jen ti, komu je sami ukážete.

Pokud bychom nějaké fotografie chtěli použít například na naše stránky, vždy si vyžádáme váš písemný souhlas. Pokud nebudete chtít, aby fotografie kdokoli viděl, nikdo je neuvidí.

Jak je to s líčením?

Profesionální vizážistka zůstává občas trochu opomíjena stranou. Přesto je to právě krásný a kvalitní make-up, který dotváří osobnost a styl fotografie, i její výsledný efekt.

Naše pečlivá vizážistka s Vámi zůstává po celou dobu focení, nejedná se tedy jen o krátké nalíčení před focením, ale stará se o Vás po celou dobu - učeše, poradí, ohlídá, opraví a dohlédne, aby vše bylo perfektní….

Nenechte nic náhodě. Nebudete litovat - na fotografiích je to opravdu znát, skvělá vizážistka je při focení jedno z nejlepších rozhodnutí, které pro sebe můžete udělat...

Dostanu všechny záběry, které se nafotí?

Vždy je pro nás velice důležité, abyste se vy i my mohli prezentovat těmi nejlepšími možnými fotografiemi. Proto si ze všech vyfocených záběrů sami vybíráte ty, které se nejvíce líbí vám. Právě tyto vybrané fotografie pro vás poté upravíme do konečné podoby.

Všechny ostatní záběry, které nejsou upravovány, zůstávají pouze ve vašich náhledech a tyto neretušované není možné za žádných podmínek získat.Retuš fotografií

Úroveň retuše se snažíme přizpůsobit nárokům každého zákazníka. Pokud budete chtít spíše mírnější retuše, nebo naopak výraznější úpravy stačí nám při výběru fotografií dát vědět a my se Vám přizpůsobíme. Rádi pro vás uděláme i náročné retuše nad rámec balíčku.

Rozměry fotografií

Protože fotografie vypadají tím lépe, čím větší jsou, zvolili jsme rozměry A5 (15,1 x 20,3 cm), A4 (20,3 x 27,4 cm) a A3 (30 x 40,6 cm) včetně bílého rámečku. Nejsou to sice úplně klasické A5, A4 ani A3 a občas mohou při rámování trochu pozlobit, ale vypadají úchvatně.

Myslíte, že byste dali přednost jiné velikosti? Žádný problém, stačí zadat nám rozměry, které si přejete, a my fotky připravíme.

Barevnost fotografií

Líbí se Vám spíše černobílé fotografie, protože se Vám zdají umělečtější? Nebo dáváte přednost barevnému pojetí? Nebo snad hnědavé sépiové variantě? Každý jsme jiný a my Vám nechceme diktovat, v jaké barevnosti Vaše fotografie mají být.

Proto nabízíme dokonce pět různých barevných variant. Vy si při výběru můžete prohlédnout každou z nich a rozhodnout se sami, která by vaší fotografii slušela úplně nejvíc. Je to jen na Vás.O focení dětí