Kdo jsme

V ateliéru jsme dnes vlastně skoro jako jedna velká rodina. Pracujeme spolu rádi, rozumíme si a můžeme se na sebe spolehnout.

Každý z nás je člověkem na správném místě, fotografy a grafiky počínaje, poradci pro celkovou image konče. Rádi komunikujeme s lidmi, rádi se lidmi obklopujeme. Jsme přátelští a vstřícní, na nic si nehrajeme. Mezi námi se budete cítit uvolněně a opravdu jako doma...Těšíme se na vás. Alexandra, Veronika & Dominika.

CO DĚLÁME

V našem ateliéru zachycujeme prchavé okamžiky, které by jinak nenávratně odvál čas. Okamžiky, kdy jste Vy nebo Vaši blízcí šťastni, spolu, kdy jste nejkrásnější, nejsmyslnější, kdy na Vaší tváři vykouzlíte ten nejúžasnější úsměv, kdy jste jedineční. Nenechte tyto krásné chvilky časem vyblednout a uchovejte si je v podobě nestárnoucích fotografií.

Fotografie můžete mít v jakýchkoli běžných i zcela neobvyklých formátech, barevných provedeních, v elektronické i tištěné podobě. Rádi Vám zhotovíme nejen uměleckou fotografii, ale nabídneme i mimořádná kreativní řešení. Pokud budete mít chuť, fotografie vám samozřejmě rádi zarámujeme, připravíme jako úchvatný obraz na plátně, či zhotovíme celou fotoknihu.

Naše ateliéry

Protože nám záleží na tom, abyste se u nás skvěle cítili, měli všechno pohodlí a mohli se soustředit jen na příjemné focení, chceme, abyste u nás měli v každém okamžiku jen to nejlepší.

I při stavbě ateliérů nás proto vedlo heslo: Dost bylo kompromisů. Postavili jsme pro vás tedy rovnou tři úchvatné ateliéry a všechny pěkně vedle sebe. První je ideální pro novorozence a malá miminka, druhý perfektní pro rodinná focení a větší děti a třetí je nádherné studio pro úžasné focení těhulek i boudoir portrétů.

Každý typ focení totiž potřebuje úplně jiné prostředí, jinou velikost i jiné vybavení. Rozhodně nechceme být jako obyčejná studia a nutit vás spokojit se s jediným univerzálním ateliérem, kde by vznikaly jen průměrné fotografie. Jen to nejlepší je dost dobré…

Fotografie dětí v arteliéru v Praze

REKVIZITY

Chceme, aby fotky dětí i Vaše fotografie byly opravdu jedinečné a neopakovatelné. V našem ateliéru proto používáme více než 3000 rekvizit na focení, speciálních pozadí a mimořádných doplňků, kterými umíme fotografie ozvláštnit a dodat jim zcela jedinečné kouzlo.

Každou fotografii se snažíme doladit do nejmenšího detailu a sladit každou maličkost, aby byla i za mnoho let krásná a vyvolávala nádherné vzpomínky a emoce. Proto i velice citlivě vybíráme stále nové a nové rekvizity, které se na fotkách objevují a pečlivě je kombinujeme, aby výsledek opravdu stál za to.

Focení s rekvizitami pro nás tak není prázdný pojem. A díky takto mimořádně bohaté nabídce fotografických rekvizit se nám daří dělat stále nové a nové fotografie i zákazníkům, kteří se k nám často vracejí.rekvizity pro focení dětí
čelenky pro focení dětí a miminek
Rekvizity pro focení miminek

Více o nás

Chtěli byste o nás, ateliérech nebo naší práci vědět víc a nemůžete to na našich stránkách najít? Můžete se nás samozřejmě na cokoli zeptat, nebo můžete spousty informací, novinek, soutěží a speciálních akcí najít na Instagramu, nebo facebooku.

Více o nás najdete  na Facebooku

Mějte z první ruky novinky, soutěže, vše důležité na facebooku

Facebook

Nejnovější fotografie  na Instagramu

Spousty inspirativních fotografií, novinek o ateliéru i soutěží o focení

Instagram

Zeptejte se nás na cokoli chcete

Nebojte se nám napsat, nebo ještě lépe zavolat a rádi vám vše vysvětlíme

Kontakty