Focení novorozených miminek

NEWBORN FOCENÍ

Úchvatné vzpomínky na první dny toho maličkého zázraku. Vzpomínky na chvíle, kdy se teprve vzájemně objevujete a poznáváte. Když poprvé vidíte, jak miminko nádherně voní a jak je sladké. Když možná ještě ani nevěříte, že to je vůbec pravda, ani že to celé zvládnete…

Do fotogalerie
 • Newborn Standard

  Pro novorozená miminka do 14 dní

  3.400 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozených miminek. Vybrané fotografie (8 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Focení novorozených miminek je určeno pro miminka do 14 dní věku. Tento balíček je vhodný i pro fotografování novorozeňátek s rodiči. Není ale vhodný pro focení sourozenců a větší rodiny.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Plus

  Delší focení pro miminka do 24 dní

  4.500 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení miminek. Vybrané fotografie (8 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Propásli jste prvních 14 dní? Nezoufejte, možná se to zvládne, jen bude zapotřebí o něco více času a ne všechny pozice budou možné. Balíček je vhodný i pro focení novorozeňátek s rodiči.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Family

  Pro spoustu krásných společných fotek s novorozeným miminkem

  4.500 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozených miminek. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Tento delší balíček focení novorozených miminek je vhodný i pro méně klidná miminka a společné fotografie novorozených miminek s rodinou, sourozenci i focení dvojčátek.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Mini

  Pro naše věrné těhulky

  Součást některých balíčků focení v těhotenství

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení. Foceno v ateliéru speciálně vybaveném pro NEWBORN focení. Focení je určeno pro spinkající novorozence do maximálně 14 dní věku. Tento balíček zahrnuje focení novorozeného miminka a rekvizit ale neobsahuje žádné retušované fotografie. Vybrat a zaplatit můžete tolik fotek, na kolik budete mít chuť, třeba i jen jednu jedinou fotografii. Je samostatně neprodejný  Více o balíčcích Podívat se do galerie

Dárkový poukaz na focení novorozených miminek

Vytvořte si sami, rychle a online z pohodlí domova zcela osobní dárkový poukaz na focení novorozených miminek pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. A když se třeba nepoužije? Nebudete vůbec nic platit!

PROČ JEN 14 DNÍ?

I když je každé miminko samozřejmě jiné, většinou platí, že takhle úplně malá miminka prostě ještě neměla dost času zjistit, že už nejsou u mámy v bříšku…Stále mají zažitý reflex stáčet se do klubíčka a vůbec jim nevadí, ležet třeba na bříšku. Focení je pro ně proto příjemné a úplně bezpečné.

Ale stačí dva týdny a už moc dobře vědí, že jsou na světě a chtějí si ho pořádně užít. Hnedle budou při focení samá ruka samá noha, budou se ihned budit, protože se budou cítit nepohodlně, budou plakat a hned je všechno mnohem náročnější, pro ně i pro vás.

ATELIÉR PRO NOVOROZENÁ MIMINKA

Abychom si byli naprosto jistí, že se u nás budou mít i nejmenší novorozená miminka jako v bavlnce, postavili jsme přesně pro ně fotoateliér, který je útulný, čistý, velmi teplý, pohodlný a bezpečný. Budou se v něm cítit dobře nejen miminka, ale i jejich maminky i tatínkové.

Ateliér je téměř k prasknutí naplněný nejrůznějšími dečkami, bedničkami, košíčky a dalšími doplňky pro focení a pro miminka tu je nepřeberné množství čepiček, čelenek, sukýnek, šatiček, korálků a dalších doplňků, abyste se o nic nemuseli starat a mohli jste si jen užívat focení.

Samozřejmě zde najdete občerstvení pro vás a přebalovací pult se vším potřebným vybavením pro vaše miminko.

Protože se ale bojíme víc než maminky, aby se miminkům nic nestalo a v ateliéru bylo opravdu čisto, nesmí do ateliéru žádní domácí mazlíčci, kočárky musí zůstat v naší kočárkárně a boty přede dveřmi.

focení novorozenců ZDARMA

Newborn fotografie
Focení novorozených dvojčat
Newborn foto

Protože víme, že těhotenství a hlavně narození miminka není vůbec levné, dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak zařídit, abyste mohli mít nádherné fotky novorozenců od nás a přitom Vás to nestálo zbytečně moc peněz. S malým miminkem mají hluboko do kapsy všichni a často by tak na profesionální focení novorozenců nebylo ani pomyšlení.

Rozhodli jsme se pomoct všem maminkám, které se u nás fotí s bříškem alespoň v rozsahu balíčku Basic a vytvořili jsme pro vás speciální balíček Newborn Mini, který od nás dostanete k vašemu těhotenskému focení zdarma. Balíček obsahuje klasické focení novorozenců, ale je bez fotografií a vy si pak můžete vybrat a objednat tolik fotografií, na kolik budete mít chuť – žádná omezení a naprostá volnost.O focení těhotenství

čepičky, čelenky, košíky a vůbec spousta rekvizit

Jaké by to bylo focení novorozených miminek, kdyby ti malí kulíšci měli být bez všech těch nádherných rekvizit, jako jsou bedýnky, čelenky, čepičky na focení, medvídci či šatičky…

Miminkům chceme dopřát všechno na světě. Proto sami už ani nevíme, kolik všech rekvizit k focení novorozených miminek v našem ateliéru vlastně máme. Je jich taková spousta, že se nemusíte se vůbec o nic starat. A pokud nechcete mít pro vaše novorozeňátko speciální rekvizitu, jako rodinné křestní šatičky, tatínkovu lapačku, maminčiny lodičky apod., najdete všechno hezky pohromadě u nás.

Newborn focení - medvídek
Newborn focení - čepička

úžasné fotky novorozených miminek s rodiči

Víme, že se neradi fotíte. Víme, že si myslíte, že vám to nesluší, že nejste fotogeničtí a že byste to kazili…Jenže nic není dále od pravdy….

Až jednou bude z novorozeného miminka velká slečna, nebo rošťák, nebo až sami budou rodiči, budou nadšení, když uvidí nejen sami sebe jako novorozeňátko pár dní po porodu, ale hlavně sami sebe se svými rodiči. V době, když se rodičům ještě vešli do dlaní, utápěli se v tátově náručí a máma se nechtěla odloučit ani na kratičký okamžik…

Žádné další fotografie už nikdy nemohou být tak plné emocí, lásky a intimity.

Při fotografování vašeho novorozeného miminka proto zapomeňte, že jste nevyspaní, poslední dny byly sice krásné, ale nebyly vůbec lehké a že nejste v té pravé kondici. Zapomeňte na všechno, co vás svazuje, a užívejte si tyhle nádherné okamžiky z plného srdce. Užívejte si i společné focení, protože fotky novorozených miminek s rodiči jsou ty nejúžasnější fotografie, které je možné vůbec udělat.

DÁRKOVÉ POUKAZY na focení mininek

Nechcete vyzkoušet naše speciální poukazy? Když se náhodou nevyužijí, nic se nestane...

Jak poukazy fungují?