Focení novorozených miminek

NEWBORN FOCENÍ

Úchvatné vzpomínky na první dny toho maličkého zázraku. Vzpomínky na chvíle, kdy se teprve vzájemně objevujete a poznáváte. Když poprvé vidíte, jak miminko nádherně voní a jak je sladké. Když možná ještě ani nevěříte, že to je vůbec pravda, ani že to celé zvládnete…

Do fotogalerie
 • Newborn Standard

  Pro novorozená miminka do 14 dní

  2.800 Kč

  6 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozených miminek. Vybrané fotografie (6 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Focení novorozených miminek je určeno pro miminka do 14 dní věku. Tento balíček je vhodný i pro fotografování novorozeňátek s rodiči. Není ale vhodný pro focení sourozenců a větší rodiny.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Plus

  Delší focení pro miminka do 24 dní

  3.800 Kč

  8 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení miminek. Vybrané fotografie (8 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Propásli jste prvních 14 dní? Nezoufejte, možná se to zvládne, jen bude zapotřebí o něco více času a ne všechny pozice budou možné. Balíček je vhodný i pro focení novorozeňátek s rodiči.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Family

  Pro spoustu krásných společných fotek s novorozeným miminkem

  4.400 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru pro focení novorozených miminek. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte i v elektronické podobě.

  Tento delší balíček focení novorozených miminek je vhodný i pro méně klidná miminka a společné fotografie novorozených miminek s rodinou, sourozenci i focení dvojčátek.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Newborn Mini

  Pro naše věrné těhulky

  Součást některých balíčků focení v těhotenství

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení. Foceno v ateliéru speciálně vybaveném pro NEWBORN focení. Focení je určeno pro spinkající novorozence do maximálně 14 dní věku. Tento balíček zahrnuje focení novorozeného miminka a rekvizit ale neobsahuje žádné retušované fotografie. Vybrat si můžete tolik fotek, na kolik jen budete mít chuť, třeba i jen jednu jedinou fotografii Je samostatně neprodejný  Více o balíčcích Podívat se do galerie

PROČ JEN 14 DNÍ?

I když je každé miminko samozřejmě jiné, většinou platí, že takhle úplně malá miminka prostě ještě neměla dost času zjistit, že už nejsou u mámy v bříšku…Stále mají zažitý reflex stáčet se do klubíčka a vůbec jim nevadí, ležet třeba na bříšku. Focení je pro ně proto příjemné a úplně bezpečné.

Ale stačí dva týdny a už moc dobře vědí, že jsou na světě a chtějí si ho pořádně užít. Hnedle budou při focení samá ruka samá noha, budou se ihned budit, protože se budou cítit nepohodlně, budou plakat a hned je všechno mnohem náročnější, pro ně i pro vás.

ATELIÉR PRO NOVOROZENÁ MIMINKA

Abychom si byli naprosto jistí, že se u nás budou mít i nejmenší novorozená miminka jako v bavlnce, postavili jsme přesně pro ně fotoateliér, který je útulný, čistý, velmi teplý, pohodlný a bezpečný. Budou se v něm cítit dobře nejen miminka, ale i jejich maminky i tatínkové.

Ateliér je téměř k prasknutí naplněný nejrůznějšími dečkami, bedničkami, košíčky a dalšími doplňky pro focení a pro miminka tu je nepřeberné množství čepiček, čelenek, sukýnek, šatiček, korálků a dalších doplňků, abyste se o nic nemuseli starat a mohli jste si jen užívat focení.

Samozřejmě zde najdete občerstvení pro vás a přebalovací pult se vším potřebným vybavením pro vaše miminko.

Protože se ale bojíme víc než maminky, aby se miminkům nic nestalo a v ateliéru bylo opravdu čisto, nesmí do ateliéru žádní domácí mazlíčci, kočárky musí zůstat v naší kočárkárně a boty přede dveřmi.

focení novorozenců ZDARMA

Newborn fotografie
Focení novorozených dvojčat
Newborn foto

Protože víme, že těhotenství a hlavně narození miminka není vůbec levné, dlouho jsme si lámali hlavu s tím, jak zařídit, abyste mohli mít nádherné fotky novorozenců od nás a přitom Vás to nestálo zbytečně moc peněz. S malým miminkem mají hluboko do kapsy všichni a často by tak na profesionální focení novorozenců nebylo ani pomyšlení.

Rozhodli jsme se pomoct všem maminkám, které se u nás fotí s bříškem alespoň v rozsahu balíčku Basic a vytvořili jsme pro vás speciální balíček Newborn Mini, který od nás dostanete k vašemu těhotenskému focení zdarma. Balíček obsahuje klasické focení novorozenců, ale je bez fotografií a vy si pak můžete vybrat a objednat tolik fotografií, na kolik budete mít chuť – žádná omezení a naprostá volnost.O focení těhotenství

DÁRKOVÉ POUKAZY

Nechcete vyzkoušet naše speciální poukazy? Když se náhodou nevyužijí, nic se nestane...

Jak poukazy fungují?