Je Boudoir fotografování vhodné I pro mě?

Boudoir je úžasná oslava ženské krásy. I když třeba máte někdy pochybnosti a občas někde najdete nějakou chybičku, která by proti časopisovému ideálu podle vašeho názoru chtěla zlepšit… Boudoir fotografie je styl focení, který ukáže jen to, co je třeba ukázat a skryje, co je třeba skrýt. Není třeba umět žádné „modelkovské“ pózy, je to jen o přirozenosti. Focení bude skvělé, stačí, když si ho budete užívat a o vše ostatní se už postaráme my.

Kde focení probíhá?

Protože boudoir označuje styl s „boudoirem“ v záběru, tak jsme pro Vás takovýto úchvatný boudoir postavili… Náš vlastní úžasný prostorný a samozřejmě diskrétní ateliér, který je navržený jako nádherný a luxusní pokoj se vším vybavením a komfortem včetně veliké postele, luxusního nábytku, elegantní koupelny….

Mám si objednat vizážistku?

Užívejte si focení, nechte se opečovávat, nestarejte se o nic a věnujte svůj čas konečně jen sama sobě. Nechte proto líčení i účes na naší profesionální vizážistce, která se o vše pečlivě postará.

Navíc, make-up na fotografování je překvapivě odlišný od běžného líčení je tedy dobré neponechávat nic náhodně, ať je výsledek opravdu perfektní. Vizážistka se o vše postará a Vy si můžete jej užívat příjemné chvíle při focení.

Skvělé líčení je pro krásné fotografie dokonce tak důležité, že v některých balíčcích boudoir focení je vizážistka již obsažena.

Jak se na boudoir focení připravit?

Nebojte se, nemusíte nic trénovat, určitě to bude skvělé. Bohatě stačí, když přijdete odpočatá, budete se na focení těšit a uděláte si na něj dostatek času, abyste se nemusela bát, že musíte stihnout nějaké jednání. Jestliže využijete služeb naší profesionální vizážistky, bohatě stačí, když dorazíte čerstvě umytými vlasy a ideálně nanalíčená, ale s kvalitní manikúrou.Boudoir fotografování

Co vzít na focení s sebou?

Vždy vybírejte pouze takové oblečení, které Vám nejen sluší, ale především ve kterém se cítíte dobře a sebevědomě. Bývá však pravidlem, že jednodušší barvy na fotografiích působí lépe, raději proto i zcela vynechejte oblečení s nápisy apod. Nezapomeňte samozřejmě na hezké prádlo, v ideálním případě celé komplety a samozřejmě i na boty.

Nezapomeňte při tom ale, že například těsné prádlo, ponožky, hodinky a někdy i jiné oděvy způsobují nepěkné otlaky na kůži, které velmi pomalu mizí. Dejte proto před fotografováním raději přednost něčemu volnějšímu a pohodlnějšímu a do krásného prádla se pohodlně převlékněte až u nás.

MÁM VZÍT NA BOUDOIR FOCENÍ KAMARÁDKU?

Ačkoli se to na první pohled může zdát jako dobrý nápad, neberte sebou na focení žádné kamarádky a kamarády, jako psychickou podporu. I kdyby měli s focením sebevětší zkušenosti, nebudou pro Vás podporou, ale ocelovou koulí a neustále Vás budou podvědomě omezovat – nebudete se v přítomnosti někoho známého moci uvolnit a stále se budete kontrolovat a zbytečně omezovat. Fotky pak nebudou přirozené a nebudou zdaleka tak hezké, jak by mohly být. Pokud by s Vámi někdo chtěl mermomocí jít, můžete mu říct, sice vymyšlené, ale praktické pravidlo: „Kdo se nefotí, nesmí do ateliéru“.

Nebudete někde ukazovat moje fotografie?

Ničeho se nebojte. Zachováváme naprostou diskrétnost a Vaše fotografie uvidí jen ti, komu je ukážete vy. Pokud bychom nějaké fotografie chtěli použít například na naše stránky, vždy si vyžádáme písemný souhlas. Pokud nebudete chtít, aby fotografie kdokoli viděl, nikdo je neuvidí.