Focení miminek

FOCENÍ MIMINEK

Užívejte si první úsměvy, veselý kukuč i nádherné společné chvíle s miminkem v náručí. Od čtvrtého měsíce jsou fotky miminek hravé a plné energie a ti malí kulíšci jsou tak neodolatelně roztomilí.

Miminka už ukážou svou osobnost a snad ty nejkrásnější kukadla na světě. Fotky těch nádherných a voňavoučkých zlatíček proto milujeme snad víc, než cokoli jiného. Budou těšit i vás.

Do fotogalerie
 • Miminka Mini

  Pro samotná miminka

  2.900 Kč

  5 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 50 záběrů vzniklých během cca 40 minut focení ve speciálním ateliéru pro fotografování miminek. Vybrané fotografie (5 Ks) získáte i v elektronické podobě. Nejmenší balíček je určen především pro focení samotných miminek a pro menší miminka, či rodiče, kteří se k nám častěji vrací.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Miminka Basic

  Pro větší miminka a sourozence

  3.900 Kč

  10 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 100 záběrů vzniklých během až 1,5 hodiny fotografování ve speciálním ateliéru vyhrazenému focení miminek se spoustou rekvizit, pozadí a doplňků. Vybrané fotografie (10 Ks) získáte i v elektronické podobě. Ideální focení pro větší miminka i pro fotky oslavy prvních narozenin.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Miminka Standard

  Pro spoustu nádherných fotek miminka

  4.900 Kč

  16 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 200 záběrů vzniklých během až 2 hodin focení ve speciálním ateliéru vyhrazenému focení miminek se spoustou rekvizit, pozadí a doplňků. Vybrané fotografie (16 Ks) získáte i v elektronické podobě. Toto focení je vhodné pro větší miminka, sourozence a hlavně pro ty, kdo si focení chtějí pořádně užít a mít na výběr spousty krásných fotek.  Více o balíčcích Podívat se do galerie
 • Miminka Exclusive

  Pro největší počet fotografií Vašeho miminka

  7.900 Kč

  24 ks profesionálně upravených a vytištěných fotografií

  Vybíráte z cca 300 záběrů vzniklých během až 3 hodin focení ve speciálním ateliéru vyhrazenému focení miminek se spoustou rekvizit, pozadí a doplňků. Vybrané fotografie (24 Ks) získáte i v elektronické podobě. Toto focení je ideální pro všechny, kteří se nechtějí nijak omezovat, chtějí si užít skvělé focení a především mít velkou spoustu krásných fotografií miminka.   Více o balíčcích Podívat se do galerie

FOCENÍ MIMINEK

Užívejte si první úsměvy, veselý kukuč i nádherné společné chvíle s miminkem v náručí. Od čtvrtého měsíce jsou fotky miminek hravé a plné energie a ti malí kulíšci jsou tak neodolatelně roztomilí.

Miminka už ukážou svou osobnost a snad ty nejkrásnější kukadla na světě. Fotky těch nádherných a voňavoučkých zlatíček proto milujeme snad víc, než cokoli jiného. Budou těšit i vás.

Do fotogalerie

Dárkové poukazy na focení miminek

Vytvořte si sami, rychle a pohodlně v klidu domova zcela osobní dárkový poukaz pro ty, na kterých Vám opravdu záleží. Bojíte se, že se třeba nevyužije? Nebojte se  když se nevyužije nebudete vůbec nic platit!Vytvořit dárkový poukaz

ATELIÉR PRO MIMINKA

Užívejte si focení s vaším miminkem a o nic se nestarejte. Náš úžasný ateliér pro novorozence a miminka jsme postavili celý tak, aby byl zcela podřízený těm nejdůležitějším lidem na světě – dětem. Ateliér je proto krásně světlý, čistý, útulný, pohodlný a samozřejmě velmi teplý a bezpečný, aby se u nás všichni cítili dobře a ani těm nejmenším miminkům nic nehrozilo.

V ateliéru je spousta nádherných rekvizit pro focení, plno bedniček, košíků, deček a samozřejmě i spousty čepiček, čelenek, korálků, sukýnek, šatiček a spousty dalších doplňků. Vše je přehledně po ruce a focení díky tomu nádherně plyne, a netrvá zbytečně déle než by bylo nutné.

Samozřejmě zde najdete občerstvení pro vás a přebalovací pult se vším potřebným vybavením pro vaše miminko.Více o ateliérech

Dost možná se bojíme ještě víc, než samotné maminky, aby se ani nejmenším miminkům nic nestalo a byly v naprostém pořádku a bezpečí. Proto jsme velice přísní na čistotu a do „miminkovského“ ateliéru nesmí žádní domácí mazlíčci, kočárky musí zůstat v naší kočárkárně a boty přede dveřmi.

ZLATÝ VĚK FOCENÍ MIMINEK

Tihle malí, hraví kulíšci jsou tak nádherní, že byste je určitě chtěli fotit pořád. Jenže, kdy je vlastně ta nejlepší doba na focení miminek v ateliéru?

Dáme Vám náš tajný tip, ale pšššt, nikomu ho neříkejte :). Když už Vaše miminko není novorozeňátko, je dobré nespěchat a s focením počkat alespoň do konce čtvrtého měsíce, a ještě lépe do půl roku. Z tohoto období totiž budete mít ty úplně nejlepší fotografie…

Miminko již drží hezky hlavičku, má ty nejnádhernější kukadla a začíná se dokonce šibalsky usmívat… A když už pase koníčky, nebo už dokonce začíná sedět, tak ještě lépe.

Okolo půl roku je pak opravdu zlatý věk focení miminek, protože miminka už toho spoustu umí, ale jsou to stále ještě ta úchvatná malá miminka. Jsou ale již akční a na fotografiích se už projeví jejich jedinečná osobnost.

Kdy přijít s miminkem na focení?

U větších miminek, která již nejsou novorozenci, již ani zdaleka o úspěchu focení nerozhoduje jejich věk, ale především denní doba, kdy fotografování probíhá.

Aby miminka mohla ukázat svůj úžasný kukuč a focení si všichni užívali, je důležité a aby všichni byli svěží a plní síly. Sami víte, jak jste často večer unavení a teď si představte, že byste byli miminko, které má nohem méně sil…

Vždy proto zvolte tu dobu, která vašemu miminku bude nejvíce vyhovovat. Většinou bývá nejlepší miminko fotografovat hned ráno. Nedá se tedy nic dělat, tátové se budou muset svým programem přizpůsobit miminkům a ne miminko tátovi.

DÁREK K FOCENÍ PŮLROČNÍho MIMINka

Fotografie miminka jako námořník
Fotografie rodiny s malým miminkem
Stylizované focení miminka v ateliéru

Protože právě období okolo půl roku je pro fotografování miminek naprosto úchvatné a byli bychom neradi, kdybyste je propásli, nebo zbytečně uspěchali, máme pro vás speciální nabídku. Objednejte se na focení tak, aby proběhlo v pátém až osmém měsíci miminka a my vám k balíčku fotografování miminka přidáme fotografii formátu cca 44 x 60 cm zdarma!

Stačí, když při objednání termínu tuto nabídku zmíníte a my se již o vše postaráme.Newborn fotografie

DÁRKOVÉ POUKAZY

Vyzkoušejte naše speciální poukazy - když se náhodou nevyužijí, nic se nestane...

Více o poukazech

Newborn Focení

Je vaše miminko ještě malé novorozeňátko do 14 dní?

Zjistit více

Focení Dětí

Nebo máte doma už většího raubíře, nebo princeznu?

Zjistit více

Focení v přírodě

Co takhle vyzkoušet čisté a přirozené focení v přírodě?

Zjistit více