logo Fotoprome.cz

Fotografování Dětí

Je neuvěřitelné, jak rychle Vaše děti rostou. Zachyťte tyto jedinečné okamžiky a zachovejte si je pro Vás i Vaše děti. Využijte fotografie jako jedinečný dárek - uvidíte, že opravdu vydařené fotky Vašich dětí potěší celou rodinu víc než jakýkoliv jiný dárek.Focení dětí je náš živel

Fotografování dětí, miminek a rodin je obor fotografie, který je z našich nejoblíbenějších a děti proto fotografujeme s láskou a trpělivostí. Nádherné dětské fotografie ani jinak vzniknout nemůžou. Na každé fotografování dětí si necháváme dostatek času, žádné „šup, šup, a další“ pro nás neplatí. Jen pokud si děti během focení mají čas oddychnout, hrát si a na všechno si pomalu zvyknout stane se pro ně fotografování něčím tak přirozeným, že si vlastně už ani neuvědomují, že si vlastně nehrají a jsou už takřka dětskými fotomodely.

Pro fotografování dětí jsme skvěle vybaveni

Nádherné fotky dětí by nesamozřejmě nemohly vzniknout bez náležité výbavy. Ateliér pro dětskou fotografii je proto nejen útulný, je ale rovněž dost velký, aby mohl být vybaven dětským koutkem, kde si holky i kluci během fotografování můžou hrát, ale rovněž kompletním zázemím a samozřejmě několika sty rekvizit, tak aby focení Vašich dětí bylo vždy jedinečné. Navíc fotografie dokážeme oživit pomocí prakticky neomezeného počtu libovolných, tedy i speciálních dětských foto pozadí – fotky dětí tak jsou ve výsledku naprosto jedinečné, stejně jako Vaše děti.

Jsme specialisté na focení dětí

Všichni, kdo se u nás v ateliéru o fotografování dětí starají, jsou velice trpěliví a s dětmi to dobře umí. Ateliér Fotopromě je navíc dobře připravený, aby všechny fotky dětí byly opravdu neobyčejné. Protože jsme v oboru dětské fotografie dlouholetí specialisté, víme jak na focení dětí, jak děti nejlépe připravit, zabavit, nasvítit, stylizovat i jak připravit kompozici. Nemusíme se soustředit na to, abychom děti „hezky zachytili“ – hezká fotka je pro nás naprostou samozřejmostí. Máme tedy dostatek času se pozorně dívat – vidět světlo, aranžmá a aktuální situaci, ale můžeme rovněž proniknout do duše dětí – vidět, co by je potěšilo a jaké asi ve své přirozenosti jsou – jen tak budou jejich fotografie vyjadřovat mnohem víc než prosté zachycení okamžiku. Vedle svícení, kompozice a výbavy je právě toto jeden z největších důvodů, proč fotografování dětí doma takřka nikdy nebude stejně dobré jako u profesionálního fotografa.

Při výběru času fotografování se přizpůsobte Vašim dětem

Ať už jsou to ještě miminka, nebo batolata či velké děti, vždy pro fotografování vybíráme takový termín, aby dítka byla vyspinkaná, napapaná, čilá a v dobré náladě. U některého dítěte to bývá dopoledne, u někoho naopak v odpoledních hodinách. Samotné focení by nemělo příliš narušovat zaběhnutý rytmus dítěte. Ideální doba na focení je tak čas, ve kterém s dětmi chodíte na procházky, na hřiště apod. a tak fotoateliér je pro ně sice něco nového, ale čas denní aktivity je naprosto běžný a proto i vaše dětičky jsou v této době na lecjaká překvapení zvyklé.

V ateliéru je samozřejmě dětský koutek, kde si děti mohou hrát a odpočinout si, kuchyňka, kde je možné připravit jakékoli dětské jídlo ale i občerstvení, jako je čaj, káva, minerálka, dětská pitíčka i něco sladkého pro děti na posilněnou či za odměnu. Přesto, když nevyberete vhodný termín, děti se zřejmě rychle unaví a na výsledných fotečkách by to bylo zbytečně vidět. Nesnažte se proto přizpůsobovat době, která by se třeba nejvíce hodila Vašemu partnerovi, nebo hledat nejbližší možný termín, jen abyste focení již měli za sebou. Vždy důsledně trvejte na takové době focení, která bude vyhovovat především Vašim dětem

Focení dětí je únavné nejen pro ně, ale i pro Vás. Společně se budeme snažit o co největším pohodu a zábavu Vašich dítek a bez Vás to samozřejmě nepůjde. Proto během fotografování nezapomínejte ani na sebe, občas se posilněte, napijte či jinak podpořte Vaši dobrou náladu a tím samozřejmě i dobrou náladu Vašich dětí.


VELKÉ SLEVY NA FOCENÍ DĚTÍ

Všem, kdo milují krásné fotky fotky dětí nebo rodinné fotografie a zároveň milují i velké slevy nyní určitě uděláme velkou radost. V našem ateliéru totiž k Vánocům připravujeme velké slevy na ateliérové focení a samozřejmě i na ateliérové focení dětí a miminek.

Na našich stránkách SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ SLEVY si můžete zcela ZDARMA vytvořit a stáhnout jedinečný dárkový poukaz na focení, který můžete věnovat Vašim nejbližším, nebo i klidně sami sobě.

Tento dárkový poukaz si můžete vytvořit na jakýkoli z nadefinovaných dětských balíčků, které obsahují nejen samotné ateliérové fotografování dětí, ale i další exkluzivní dárky, jako jsou nádherné obrazy na plátně, osobní kalendáře, plakáty, velkoformátové fotografie a další nádherné dárky z fotografií, které potěší Vás, babičky a jednou i Vaše děti.

A to nejlepší nakonec: dárkový poukaz nemusíte ihned platit. Jednoduše si ho vystavte a vytiskněte a teprve, když se ho rozhodnete využít, nebo se obdarovaný objedná na konkrétní termín focení k nám do ateliéru, teprve v tento okamžik se s Vámi spojíme a pošleme Vám cenu za focení. Navíc jsou tyto jedineční dárkové poukazy se skvělými slevami až 30%. Ani jedno se ale obdarovaný samozřejmě nedozví – pokud mu to tedy sami nevyzradíte…


NOVÉ REKVIZITY NA FOCENÍ DĚTÍ I FOTKY MIMINEK

Chceme, aby vaše fotografie byly vždy něčím jedinečné, proto pro Vás neustále nakupujeme nové a nové rekvizity do ateliéru. Pro rodinné fotografie i fotky dětí tam máme i v prosinci několik nových setů pozadí pro aranžovanou fotografii děti i velké množství speciálních pozadí, čepiček, čelenek a dalších doplňků pro fotografování větších i menších dětí.

Nemusíte tak při focení mít strach, ateliéry jsou kompletně vybavené, rekvizit, košíků, doplňků, šatiček, klobouků a dalších drobností, které tak nádherně odliší fotky vašich dětí, máme dnes již více než 2.000, takže se určitě vždy něco najde a vaše fotografie budou mít svůj krásný „šmrnc“


FOTKY DĚTÍ NA VÁNOČNÍ PŘÁNÍ A PF

Vaše Vánoční přání a Novoročenky letos nemusí být jako každý rok. Z Vašich fotografií dětí Vám rádi připravíme přáníčka na míru. Zejména do obrázků dětí a samozřejmě rodinných fotografií je krásné vložit text s novoročním či Vánočním přáním. Tyto originální fotografie můžete mít v takřka libovolném formátu a za skvělou cenu.

Při objednání Vašeho termínu na dětské fotografování to jednoduše nechte na nás, vytvoříme přání tak, aby bylo krásné a decentní a každý si je opravdu zapamatoval. Mohou to být jak klasické fotografie, tak i tisk fotek na luxusní papíry, kousky plátna apod.


VÁNOČNÍ FOTKY MIMINEK A DĚTÍ

Při fotografování v předvánočním období samozřejmě myslíme i na Vaše tolik oblíbené fotografie s Vánoční atmosférou. Máme proto Vás proto připravené speciální fotografické rekvizity, pozadí a celé scény, aby Vaše fotografie dětí měly tu pravou Vánoční atmosféru.